< Zpět na rozvozy Brno
logo Burgr jako kráva - U Kohouta Brno Střed

Burgr jako kráva - U Kohouta Brno Střed - restaurace Brno

Hodnocení: 82 % (151×)
Komentáře: 3
Zobrazit menu

Milovníci všeho masa, a zvláště burgerů trefili jste do černého. Burgr jako kráva má pro Vás vynikající, bohaté burgery z těch nejkvalitnějších surovin. Ochutnejte nový burger Jalapeño s jalapeño papričkami, nachos chipsy a jedinečným dresinkem. Dresinky ve všem burgerech jsou zcela originální a vylepšují už tak dokonalou chuť. Toto lahodné jídlo si můžete objednat skrze rozvoz až domů. Určitě nebudete litovat. Přejeme Vám dobrou chuť.


Hodnocení a recenze Burgr jako kráva - U Kohouta Brno Střed

Podělte se s ostatními uživateli o zkušenosti s objednáním rozvozu jídla.
,

Hamburgr 300g byl vybornej, dali jsme si bacon a bbq....k tomu 2x hranolky ktere byly gumove a vypadaly jako ze dna pytliku....nejvetsi mela max dva centimetry.... a 2x bbq omackukterou jsme ani nedostali....za priplatek 100,- teda nic moc

,

Jedním slovem katastrofa! Dvě a půl hodiny jsem čekal na jeden burger s hranolkama. Dojelo to studený a hranolky gumový se nedali ani jíst a ten burger katastrofa prej BBQ, ale nikde jsem tu omáčku nenašel maso jako z McDonaldu. Takže naposled.

,

Jako objednal jsem si pred 1 rano, ale housku rozpalenou na spalenym cemsi a uz jen smrad spalenyho oleje mi znechutil cele jidlo.


© 2017 Rozvoz.net - Rozvozy jídla po celé ČR

| Kontakt