< Zpět na rozvozy Brno
logo La Canttina

La Canttina - restaurace Brno

Hodnocení: 87 % (556×)
Komentáře: 2
Zobrazit menu

La Canttina je restaurace, která klade důraz na kvalitu a čerstvost surovin, takže v jejich nabídce nenajdete jídlo připravené z mražených polotovarů. Restaurace se specializuje na přípravu burgerů, kebabů, salátů a pizzy. Díky rozvozu jídla zdarma si můžete své oblíbené jídlo vychutnat v pohodlí svého domova. Ochutnejte například Canttino pizzu s pomodorem, sýrem, slaninou, nivou, hermelínem, kukuřicí a prosciuttem, nebo pořádný burger s hovězím masem a křupavou slaninou.


Hodnocení a recenze La Canttina

Podělte se s ostatními uživateli o zkušenosti s objednáním rozvozu jídla.
,

Katastrofa!To by nejedli ani muklové v kriminálu.Objednal jsem si 2x kuřecí gyros s nudlemi a poprvé mě přivezli burito s něčím co vypadalo jako seškrábaný gril,trouba,sporák dohromady a po reklamaci mě přivezli (možná) kuřecí gyros,tak přesolený že to nešlo nic cítit krom soli a místo nudlí šedá (snad)nudlová kaše,rovněž přesolená.Zelenina a dresink vypadali dobře,chuť nevím kvúli jazyku v soli.Doporučuju akorát těm,kdo chtějí spáchat bolestivou sebevraždu...

,

Hamburger falafel chuťově dobrej, ale salát už něco poznal... Hranolky, ty byly jak vytaženy z prdele. Nešlo ani platit kartou, ačkoliv jsem si to dával do objednávky... Když jsem se rozhodl teda platit hotovostí, p. neměl ani na vrácení, musel s tím obnosem jít do pizzerie a rozměnit to. Uf...Celkově spíše nedoporučuji.


© 2017 Rozvoz.net - Rozvozy jídla po celé ČR

| Kontakt