< Zpět na rozvozy Brno
logo MJ Holiday

MJ Holiday - restaurace Brno

Hodnocení: 89 % (106×)
Komentáře: 2
Zobrazit menu

MJ Holiday je restaurace známá především výtečnými žebry, koleny a křidélky, která jsou připravována podle jedinečné receptury. Vyzkoušejte například pečené koleno s marinádou na víně, nebo grilované jehněčí kolínko. Dále si můžete vybírat ze široké nabídky jídel z kuřecího a vepřového masa, bezmasých pokrmů a salátů. Rozvoz jídla vám toto všechno a mnoho dalšího doveze až domů či na jiné místo.


Hodnocení a recenze MJ Holiday

Podělte se s ostatními uživateli o zkušenosti s objednáním rozvozu jídla.
,

Jídlo výborné, přístup bohužel ne. V týdnu jsem si ověřovala telefonicky, zda vykošťují vepřové koleno, že bych ho potřebovala na sobotu (na oslavu) a bylo mi sděleno, že to není problém. Když jsem ale volala v sobotu, tak mi bylo sděleno, že to nedělají a že o ničem neví....

,

Dnes jsem si objednával přes dáme jidlo, po dvou a půl hodinách čekaní mi bylo slíbeno že objednávka dorazí za 15 minut, že nemužou najít rozvozce. Restaurace si sama rozváží, takže to není zoodpovědnost damejidla. Když jsem si do restaurace zavolala, bylo mi řečeno že jim moje objednávka odletěla oknem, protože hodně foukalo a že mi jí mužou doručit za další hodinu, což by dohromady dělalo čtyři a z oběda jsem mohla mít pozdní večeri, kdo by to nebral že :) Slečna se při komunikaci smála, asi je to zábavné nebo co. Tak díky za skvělý zážitek, já se moc nebavila.


© 2017 Rozvoz.net - Rozvozy jídla po celé ČR

| Kontakt