< Zpět na rozvozy Chomutov
logo 123 Pizza Chomutov

123 Pizza Chomutov - pizzerie Chomutov

Hodnocení: 73 % (36×)
Komentáře: 8
Zobrazit menu

Už vás nebaví jíst pořád stejné pizzy a burgery? Tak si poskládejte vlastní podle vaší momentální chuti! V pizzerii 123 Pizza si můžete vybrat z nepřeberného množství ingrediencí a vytvořit si tak originální pizzu nebo burger. No a pokud máte chuť na něco jiného, zkuste třeba smaženou rybu, krásně vypečená žebra či kuřecí křidýlka nebo řízek. A pokud snad držíte dietu, určitě vám přijdou vhod těstoviny nebo lehký salátek. Jídlo vám dovezou zdarma při ceně více jak 100 Kč, za platbu kartou získáte 10% slevu, z každé objednávky dostanete zpět minimálně 5% formou kreditu a o víkendu si můžete objednat nonstop. A to už za to stojí, co říkáte?


Hodnocení a recenze 123 Pizza Chomutov

Podělte se s ostatními uživateli o zkušenosti s objednáním rozvozu jídla.
,

Dobrý den ne sháníte řidiče na rozvoz ? Dekuji

,

Objednávám si často, ale dnes to bylo naposled. Ceasar salát, maso tuhé, že po kousnutí to kruplo mezi zuby. Po odeslané fotce,kterou po mě chtěli , mi bylo sděleno, že maso nemůže být nedodělané a že nemůže ani křupat,že maso už je hotové od dodavatele. Pan na telefonu nechtěl chápat, že i dodavatel jim může poslat nedodělané maso. Prý se nikdy nesetkal s tuhým masem. Řekla jsem ať si přijde kousnout a chtěla jsem jim ho poslat zpátky , aby opravdu viděl, že maso bylo doslova tuhé jako podrážka.Opet odpoved,že to nemůže být možné. Vlastně mi tak dal najevo, že si nejspíš vymýšlím. Po me radě ať mu žena osmahne na deset minut maso a poté mu ho dá sníst , že jsem zvedava jestli to bude pan jíst , mi řekl, že mi může připsat 50 kreditů. Takže salat leti do kose a pokud si budu chtít objednat nový tak zaplatím opět 149,- . Takže jeden poživatelný salat by mě vyšel na necelých 300,-. Doporucuji tam postavit někoho kdo ví jaký je rozdíl mezi syrovým a tuhým masem, to že maso není syrové totiž ještě neznamená, že je hotové a měkké. Na to,že jsem si objednávala často, je váš přístup neskutečný. To byla moje poslední objednávka.

,

Pan majitel by vůbec neměl podnikatelskou činnost vykonávat! Naprosto neprofesionální a pohrdavé jednání s podřízenými. Několik prvních dnů budete makat zadarmo, protože vám je hodí do kauce a pak vám je už nikdy nedá! A to ani nemluvím o nesmyslných srážkách mzdy, které vám dává podle nálady. A když přijde na pobočku, dokáže vám pěkně znepříjemnit šichtu...

,

Superrychlý, objednám Podle své chuti jak chci a do 30 min papám

,

nejlépe

,

Pizza dorazila o pul hodiny později než garantují ,studená a přesolená....hnus za 200 naštěstí byla malá a vešla se do koše. Ne raději knihu

,

Pizza byla jako vzdy vynikajici.Rychle dodani a prijemne vystupocani pana ridice.Hodnotim velice kladne a doporucuji svym pratelum a kolegum.

,

Máte výborné pizzy.


© 2017 Rozvoz.net - Rozvozy jídla po celé ČR

| Kontakt