< Zpět na rozvozy Frýdek-Místek
logo Hospůdka Balkán

Hospůdka Balkán - restaurace Frýdek-Místek

Hodnocení: 85 % (8×)
Komentáře: 6
Zobrazit menu

Zaskočte na jídlo do příjemné hospůdky Balkán v Řepištích u Frýdku-Místku. Máte rádi tradiční českou, ale i světovou kuchyni? Pak si tady rozhodně přijdete na své. Vedle specialit jako jsou marinovaná medová vepřová žebra nebo grilovaná krkovice se slaninou najdete v nabídce také rozličné druhy pizzy, burgerů a dalších dobrot. Neváhejte a vyrazte do hospůdky Balkán také na polední menu v každý všední den. Možnost rozvozu zajištěna.


Hodnocení a recenze Hospůdka Balkán

Podělte se s ostatními uživateli o zkušenosti s objednáním rozvozu jídla.
,

Super hovezi burger Doporucuji !!!

,

Dalo se to. Hambáč dobrý i když v minulosti byl lepší. Tvarůžková pomazánka, ta kolem pomazánky jen šla, škvarkovka byla dobrá.

,

Vše vynikající, ale v nabídce máte strašně málo mléčných produktů. Chybí mi tam pribiňáček z Posázaví :)

,

Byl jsem tam včera, ten kuchař, co vyšel ven, byl nějakej tmavej a vypadal, jako čert.

,

Pánové, kuchaři. Jestli-pak víte, že steak, je plátek z červeného masa, krájený přes vlákna, tudíž maso hovězí. Vepřové a kuřecí maso, tudíž nemůže být steakem, ale plátkem masa, který je přírodně upravený.<br>Pozměňte si stálý jídelní lístek.<br>Nelezeme přece do prdele Američanům a celé EU.<br>Landa zpívá, jsem Čech, Čech, Čech.

,

Zase a opět standard,nic výjímečného, jako všude jinde, ale o malinko lepší. Pánové kuchaři, akorát ten kuřecí steak nás může navztekat, přece jde o přírodní kuřecí plátek a ne steak.


© 2017 Rozvoz.net - Rozvozy jídla po celé ČR

| Kontakt