< Zpět na rozvozy Ostrava
logo Guty Food

Guty Food - restaurace Ostrava

Hodnocení:
Zatím nehodnoceno, buďte první
Komentáře: 5
Zobrazit menu

Pochutnejte si na jedinečné asijské kuchyni v restauraci Guty v Ostravě. Najdete tu něco od každého. Pečené skleněné nudle s krevetami, kuřecí kung-pao, pekingskou polévku a mnoho dalšího. Samozřejmě zkrátka nepřijdou ani vegetariáni. Veškeré pokrmy jsou připravovány z pečlivě vybraných kvalitních surovin od ověřených dodavatelů. Pokud byste si nejraději vychutnali jídlo v klidu domova, není problém. Stačí zavolat rozvoz.

 


Hodnocení a recenze Guty Food

Podělte se s ostatními uživateli o zkušenosti s objednáním rozvozu jídla.
,

Jídlo bylo suprove ale paní na recepci nepříjemná

,

Jídlo chuťově výborné. <br>Nicméně jsem dnes dostala k závitkům velmi špatnou omáčku. Řekla bych, že někdo udělal výplach sklenice se sweet chilli omáčkou :-(<br>

,

Jídlo fajn,ale paní,která rádoby dělá objednávky,by tuhle práci měla raději zanechat.nejenže nám do firmy chodí opakovaně jiné jídlo(paní je dle mluvy češka,takže v jazykové bariéře to opravdu není :-D) ale nesedí ani počet porcí,kdy po předem potvrzenému počtu kusů nám jich zašle mnohonásobně více a pak se tady pan řidič,který za to opravdu nemůže dostává do situací,které by mu ona paní jistě nezáviděla.Takže za nás rozvoz jídla opravdu veliké mínus a raději budeme jako firma objednávat jinde,kde máme jistotu,že co objednáme,taky máme.

,

Souhlasím, jídlo je dobré, ale paní na objednávkách dělá stále chyby co se opakují, buďto splete telefon, adresu nebo dokonce objednané jídlo..Dnes jsem místo rýžových nudlí s masem dostala rýži, nechápu, co je na tom nesrozumitelné zapsat si správně co člověk nahlásí! Pro jednou bych to pochopila, ale pokaždé... Nepřijde mi to v pohodě

,

Včerejší objednávka jiná. Zaplaceno jsem měla předem a přišlo o jídlo míň. Tak si nechte chutnat . Nikam se nedá dovolat, na email nikdo nereaguje.


© 2017 Rozvoz.net - Rozvozy jídla po celé ČR

| Kontakt