< Zpět na rozvozy Praha
logo Catering z Velké Prahy

Catering z Velké Prahy - restaurace Praha

Hodnocení: 87 % (219×)
Komentáře: 4
Zobrazit menu
Za firmou "Catering z Velké Prahy" stojí rodina s vášní pro jídlo a gastronomii obecně. Dobrou gastronomii nelze dělat bez kvalitních surovin – proto čerpáme z domácích a lokálních zdrojů, kde máme jistotu o jejich původu. U nás se neohřívá, ale vaří. Vaši zaměstnanci potřebují takové jídlo, co jim dodá energii, aby i odpolední část směny byla stále produktivní. Jídla rozvážíme po celé Praze do firem, soukromých objektů a domácností, tedy jídlo přivezeme každému. Při objednávce nad 900 Kč je doprava zdarma. Přijímáme maximálně 2ks stravenek.

Hodnocení a recenze Catering z Velké Prahy

Podělte se s ostatními uživateli o zkušenosti s objednáním rozvozu jídla.
,

Objednali jsme si grilovaný hermelín se slaninou, salátkem a hranolkami a pekingské nudličky s rýží a bramboráčky.....u všeho obrovské zklamání....hermelín plaval v oleji, hranolky vysušené, prkingské nudličky bylo spíše lečo v litru oleje a pár kuřecích kousků, v salátu byly víceméně zeleninové odřezky ze zbytků a bramboráčky absolutně bez chuti...a i ta barva byla děsivá ... tady už si neobjednáme...recenze ani cena rozhodně neodpovídají hrůzné kvalitě dovezeného jídla....takže odpivěď na otázku "Jak vám chutnalo?" je NECHUTNALO!

,

Catering z velké Prahy má sice hezké hodnocení na (dáme jídlo) ale jen díky tomu že si to kladné hodnocení píše paní majitelka sama a to je hodně smutné, jídlo odtud bych si už nikdy neobjednal, tak jestli můžu lidem poradit volte rozhodně jinou restauraci a ne tuhle kde jsou tak ubohý že si musí kladné recenze psát sama majitelka aby si od nich někdo něco objednal!!!!!!!!!!!

,

Objednal jsem si tatarák a musím uznat že tak nedobrý tatarák jsem ještě nejedl. Mimo jiné byl hnusně přesolený.Takže jestli máte rádi dobré jídlo hledal bych jinde.Já už tu chybu abych si zde něco objednal podruhé neudělám.

,

Měli jsme kuřecí řízečky se šťouchanými bramborami, burito, obé vynikající, polévky gulášová, výborná, bramboráčky klasické. Vladimir


© 2017 Rozvoz.net - Rozvozy jídla po celé ČR

| Kontakt