< Zpět na rozvozy Zlín
logo Sushi restaurace Shun Li

Sushi restaurace Shun Li - restaurace Zlín

Hodnocení: 70 % (8×)
Komentáře: 7

Sushi, Maki, Nigiri, Wasabi... Pokud vám tahle slova nejsou cizí, jistě oceníte nabídku restaurace Shun Li ve Zlíně. Na výběr je z několika druhů, sushi vždy dostanete v sadě s hůlkami, sojovou omáčkou, wasabi a zázvorem. Nebojte se a vrhněte se do poznání chutí japonské kuchyně.


Hodnocení a recenze Sushi restaurace Shun Li

Podělte se s ostatními uživateli o zkušenosti s objednáním rozvozu jídla.
,

Odporné jídlo, nepříjemný personál. Celou restaurací se line nepříjemný zápach z připravovaného jídla a je cítit kouř. To snad není možné! Nepříjemný kuchař a divně oblečený celý obsluhující personál.

,

Jedna z nejhorších restaurací, kterou znám ve Zlíně. Z hotelu Garni se odpakovali, jsem zvědaný, jak dlouho vydrží na novém místě.<br>Nepříjemný zápach v celé restauraci, evidentně v jídle použity staré nečerstvé suroviny.

,

Hrozný a sprostý personál. Nechutné jídlo, po kterém nám bylo všem špatně.<br>Ohlašuji je na hygienu

,

Normálně to nedělám, ale po přečtení hrstky komentářů musím reagovat. Nerozumím totiž, proč jsou takto negativní. Osobně navštěvuji restauraci už cca 10 let. Personál je milý, jedná se o rodinný podnik, mamka s dcerami roznáší, otec se synem vaří. Jako jediné negativum, které je člověk nucen respektovat, je doba přípravy jídla. Je to z důvodu, že vše je čerstvé (nejedná se o fast food) a když je lidí více, v omezeném počtu kuchařů jednoduše nejde proces urychlit. S touto myšlenkou a tedy i dostatkem času je třeba restauraci navštívit. Pak Vás ale čekají skutečně chutné pokrmy, na které chodí řada lidí s radostí a opakovaně. Restaurace má řadu "štamgastů", osobně pokaždé, když zavítám do Zlína, mířím právě tam. Oblíbené jídlo mám Kuře po Sečuánsku s rýží, doporučuji. Cena (tuším 125,-) zcela odpovídá kvalitě a můžu upřímně říct, že jsem sem vzal za svůj život skutečně spoustu svých přátel a nezažil jsem jedinou negativní reakci, ba naopak, neuvědomuji si reakce jiné než pozitivní, místy až euforické.<br>P.S. Nemohu přihlížet tomu, jak restaurace hodnotí pouze lidé, kteří jsou nespokojení. Člověk spokojený sem nenapíše, nemá důvod, prostě do restaurace chodí. Hrstka nespokojených však svůj názor má důvod vyjevit, nemám jim to za zlé. Mohli mít smůlu, špatný den, nebo jim jídlo jednoduše nesedlo. Věřte mi, restaurace rozhodně není špatná volba a osobně při srovnání s jinými čínskými restauracemi v jiných městech/zemích můžu říct, že je na vysoké úrovni. Rozhodně ve Zlíně a širokém okolí (snad až po Brno) jsem neobjevil lepší čínskou restauraci.

,

Naprosto souhlasím s panem Malým. Vaří dobře.

,

Vůbec nechápu negativní hodnocení, restaurace je naopak vynikající.<br>Strávil jsem nějakou dobu v Číně (byl jsem tam 14x) a jídlo z této restaurace je na rozdíl od vietnamských napodobenin skutečně čínské, nejbližší další skutečně čínská restaurace je až v Praze. Mám rád i vietnamskou kuchyni, ta je ale jiná a s čínskou nemá moc společného.<br>Personál mi nikdy nepřišel "hrozný a sprostý", jak tu někdo napsal. V čem ta sprostota měla spočívat ?<br>Zápach z kuchyně pochází z oleje na wok pánvi - ano, možná by si mohli dát odvětrávání, ale osobně jsem na to zvyklý z Číny a nijak mi to nevadí, každá restaurace má svůj odér (alespoň v Číně), pokud půjdu do rybí restaurace a nebude cítit rybami, něco je asi špatně (vaří z mražených polotovarů) a nikdo tam nepůjde.<br>Asi tak.

,

Včera jsem poprvé, na doporučení kolegy, navštívil tuto restauraci. Jídlo dobré chutné a cenově příjemné. Na Čepkově ať se jdou bodnout-vysoké ceny, zmenšující se gramáž masa i zeleniny. Tady vše OK-včetně příjemného personálu. Přijdu znova.


© 2017 Rozvoz.net - Rozvozy jídla po celé ČR

| Kontakt